Duizendblad 8

Reageer via Huren in Holland Rijnland
Duizendblad Plattegrond

€ 713,02 p/m

Totale huurprijs: € 738,38

Duizendblad

Eengezinswoning met 2 slaapkamers, gelegen bij diverse winkels, openbaar vervoer en scholen.

Deze woning wordt aangeboden via Lokaal Maatwerk.

Bijgevoegde foto en plattegrond geven een indicatie en kunnen in werkelijkheid afwijken.
* voorlopige huurprijs
* opleverdatum onder voorbehoud
* service abonnement is mogelijk

Toewijzingsbeleid Stek
Om voor deze woning in aanmerking te komen moet uw inkomen voldoen aan het toewijzingsbeleid van Stek Wonen. Voor informatie verwijzen we u naar onze website. https://www.stek-wonen.nl/Home/Ik-zoek/Kolom-1/Sociale-huurwoning/Passend-toewijzen

Reageer via Huren in Holland Rijnland
Reageer via Huren in Holland Rijnland
Tot 30-05-26|08:00 uur
Huurprijsopbouw
Kale huur€ 713,02
Servicekosten€ 25,36
Totale huur€ 738,38
Rekenhuur€ 0,00
Algemeen
GemeenteNoordwijk
WoonplaatsNoordwijk
WijkNoordwijk-Binnen
Postcode2201 SR
VHE nummerVGO0001450
Verdeling
Kavelgrootte66 m²
Woonkamer28 m²
Aantal slaapkamers2 slaapkamers
Bouw
SoortEengezinswoning
Bouwjaar1981