Tussen 11 en 22 september is Mijn Stek niet bereikbaar. Stel uw vragen via het contactformulier of bel 0252 0252 - 430 500.

16 september 2025

Toekomstige bewoners nemen kijkje in Goudsbloem

Woensdag 10 september mochten de toekomstige bewoners van Buitenrijk in Noordwijk hun nieuwe appartement alvast bekijken. Gewapend met kladblok en meetlint liepen ze enthousiast hun toekomstige woning binnen.

Voor veel bewoners was dit hét moment om echt een gevoel te krijgen bij hun nieuwe thuis. Er werd volop gemeten en nagedacht over de inrichting. “Ik zou het liefst gelijk aan de slag gaan, zei een nieuwe bewoner. Zo’n zin om hier mijn eigen plekje van te maken! “

Oplevering in het najaar van 2025

De komende tijd werkt de aannemer verder aan de afbouw van het gebouw en de inrichting van de buitenruimte. Als alles volgens planning verloopt, ontvangen de bewoners in het najaar van 2025 de sleutel. Alle appartementen zijn inmiddels verhuurd.

Wonen in Buitenrijk

Buitenrijk krijgt in totaal 48 huurappartementen: 16 met twee kamers en 32 met drie kamers. Een deel van de woningen valt in de categorie middenhuur. Zo is Buitenrijk geschikt voor verschillende doelgroepen.