Nieuws

Geldfit en Stek

20 december 2022

Hoge energiekosten, een scheiding, pensioen, ziekte of werkloosheid: op elk moment in je leven kan het moeilijk worden om alle rekeningen te betalen. Stek merkt dat huurders financieel geraakt worden door de alsmaar stijgende prijzen.

Lees meer

Rond de feestdagen

13 december 2022

Tijdens kerst en Oud & Nieuw hebben wij andere bereikbaarheid.

Lees meer

Wijkschouw Noordwijk

24 november 2022

Op 22 november was Noordwijk als laatste aan de beurt voor de jaarlijkse wijkschouw die Stek organiseert in alle gemeenten waar zij actief is. Een groep vertegenwoordigers van Stek, Welzijn Noordwijk, Stichting Huurdersbelang , Wijkvereniging Noord Noortuk en natuurlijk inwoners van de wijk maakte een wandeling door het Duinpark.

Lees meer

Ambitieovereenkomst Wonen, Welzijn en Zorg

17 november 2022

Ruim twintig partijen in Hillegom, Lisse en Teylingen hebben op 14 november een ambitieovereenkomst getekend om te zorgen dat ouderen nu en in de toekomst in hun eigen omgeving kunnen blijven wonen met een goede kwaliteit van leven. De ambitieovereenkomst Wonen, Welzijn en Zorg HLT heeft dan ook de ondertitel ‘Betrokken, betekenisvol en vitaal ouder worden’.

Lees meer
Heeft u kunnen vinden wat u zocht?