Nieuws

Zeven kluswoningen te koop in hartje Sassenheim

22 januari 2026

Aan de Concordiastraat in Sassenheim stelt Stek zeven kleinere kluswoningen beschikbaar voor verkoop. Het gaat om bestaande eengezinswoningen met een voor- en achtertuin, gelegen in het centrum van Sassenheim. Huurders van Stek krijgen voorrang bij de aankoop. Zo kunnen zij de stap zetten van een huurwoning naar een koopwoning.

Lees meer

Kijkmiddag Goed Wonen fase 2

19 januari 2026

Het jaar begon voor de toekomstige bewoners van appartementengebouw Goed Wonen fase 2 met een extra kijkmoment. Deze maand konden zij opnieuw een kijkje nemen in hun nieuwe woning in Hillegom. De sfeer was enthousiast. “Ik hoop dat de straat snel klaar is, dan kunnen we gaan verhuizen,” vertelde een toekomstige huurder.

Lees meer

Tweede bijeenkomst over plannen Julianalaan

16 januari 2026

Na een goed bezochte eerste inloopbijeenkomst was deze week een tweede moment over de herontwikkeling aan de Julianalaan en Beatrixstraat in Voorhout. Tijdens deze avond waren Stek, de gemeente Teylingen en medewerkers van Stefanova Architecten aanwezig om de uitgewerkte ontwerpen te presenteren aan omwonenden en andere geïnteresseerden.

Lees meer

Start het jaar opgeruimd

6 januari 2026

Een nieuw jaar is voor veel mensen hét moment om op te ruimen en bewuster te gaan leven. Minder spullen in huis zorgt voor meer rust en minder afval. Elisah Pals, oprichter van Zero Waste Nederland, deelt vijf praktische tips om te ontspullen en bewuster om te gaan met wat je hebt.

Lees meer
Heeft u kunnen vinden wat u zocht?