We werden getrakteerd op zon en soms felle buien. Maar veel huurders wisten de weg naar de koffie tuktuk’s te vinden. In Hillegom, Lisse, Noordwijk en Teylingen brachten we met koffie met Italiaanse lekkernijen bij verschillende complexen en straten. Het was een geslaagde burendag!
Lees meerHet is altijd een hoogtepunt in ons werk: het moment waarop een nieuwbouwproject klaar is en we de nieuwe huurders blij kunnen maken met de sleutels van hun nieuwe woning. Op dinsdag 17 en donderdag 19 september was het zover voor de 32 nieuwe huurders van Bloementuin in Sassenheim.
Lees meerIeder jaar op de vierde zaterdag in september wordt Burendag gevierd. Een dag waarop de buurt gezellig samenkomt en waarbij veel mensen iets goeds doen voor elkaar en de buurt. Want goede buren doen ertoe.
Lees meerOp maandag 9 september ondertekenden Stek en BAM een overeenkomst voor het verduurzamen van 31 woningen aan de Van Duvenvoordestraat en de buurt daarvan in Warmond. Door deze renovatie krijgen de bewoners straks comfortabele, energiezuinige en toekomstbestendige woningen. In november wordt gestart met het project. De verwachting is dat de werkzaamheden in maart 2025 zijn afgerond.
Lees meer